GARANTİ PARTNERS

Garanti Partners İşbirliği 2017-Halen

Garanti Partners Girişimcilik merkezi ile 2017 yılında çalışmalarımız başlamıştır. 2017 yılında konularında uzman mentorlarımız ile girişimcilik merkezinde çalışmalarını sürdüren 10 dan fazla girişime mentorluk hizmeti verilmiştir.

2018 yılında Garanti Partners Girişimcilik merkezi ile 2. Dönem mentorluk hizmeti çalışmalarımız proje kapsamı genişletilerek devam etmiştir. 2018 yılında Mentor- Girişim faaliyetlerini düzenli olarak takip etmek ve Garanti Bankasına sürekli raporlama yapmak için  ilave olarak Proje Koordinatörü atanmıştır. Ayrıca, girişimlere mentorluk desteği bir program dahilinde verilmeye başlanmıştır. Girişime tüm çalışmalrında olması için bir mentor atanmış olup 4 modülden oluşan “Mentorluk Programı” uygulanmıştır.  İş modeli- Kanvas modeli hazırlama, KPI VE Hedef belirleme, Pazarlama Planı, Müşteri Segmentasyomu, Dağıtım kanalları, Rekabet Analizi ve Finansal tabloların hazırlanmasını kapsayan 4 modüllük  program herbir girişim için  10 aylık süreç içinde tamamlanmıştır. 2018 yılında 10 adet girişim ile bu program kapsamında çalışmalar sürdürülmüştür.

2019 yılı için Garanti Partner Girişim merkezi ile 3. dönem çalışmalarımız devam etmektedir. 2019 yılı için Garanti Partners ie hem “Mentorluk Hizmeti hemde İş Ortağı Kapsamında çalışmalarımız yeniden yapılandırılmıştır. 2018 yılı faaliyetlerimize ve çalışma programımıza ek olarak Girişimcilik merkezinde bulunan tüm girişimlerin gelişmelerini takip etmek, girişimciler ile Garanti Bankası yöneticilerinin bilgi akışının sürekliliğini sağlamak, Garanti Partners web sitesini takip etmek ve güncel tutulmasına destek vermek, Garanti Parners bünyesinde düzenlenen Etkinliklere destek vermek, tüm süreçlerin takibini sağlamak, yapılan tüm çalışmaların detaylı raporlamasını yapmak, Proje Koordinatörümüze ve mentorlarımıza bilgi akışını sağlamak amacıyla Garanti Partners merkezinde çalışan  “Proje Yöneticisi” tarafımızca Garanti Partners Girişimcilik Merkezine atanmıştır.

İlave olarak, Garanti Partners Girişimcilik merkezine seçilecek Girişimlerin Çağrısında, ön seçiminde ve jurisinde Garanti parners’a destek vermekteyiz.