STARTUPLAR İÇİN PROJE YÖNETİM EĞİTİM KAMPI

Değerli Girişimcimiz,

PMI Türkiye tarafından yürütülmekte olan Outspeed Startup projesinin  girişimcilik ekosistemindeki paydaşlara yönelik  online etkinlikleri devam etmektedir.

Bu kapsamda 22-26 Ekim 2020 tarihlerinde Startup’lar için Proje Yönetim Eğitim Kampları yapılacaktır.

Bu uygulamalı eğitimde, katılımcılara proje planlama ve yönetimi ile ilgili şablonların da bulunduğu Startup’lar için Proje Yönetimi Uygulama Kılavuzu verilecek ve eğitim süresince girişimciler bazı önemli şablonları kendi projeleri için doldurabileceklerdir. İki gün ve toplam 8 saat sürecek bu online eğitim kampımıza sınırlı sayıda startup katılabilecektir. Eğitim uygulamalı ve etkileşimli olduğu için katılımcıların eğitimin tümüne ve mikrofon-kamera ile katılmaları gerekmektedir.

Proje yönetimi ile girişimlerinin başarı şansını artırmak isteyen startup kurucuları aşağıdaki bağlantıdan eğitim kampı için kayıt yaptırabilirler.

  • Startup Eğitim Kampı Kayıt Bağlantısı (22-26 Ekim 2020 13:30 – 17:30):

https://www.eventbrite.com/e/outspeed-startup-project-management-training-camp-for-startups-tickets-125396423077

Etkinlikler için Zoom bağlantı bilgileri kayıt olan kişilere eposta ile paylaşılacaktır. Projemiz ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, https://outspeed-startup.com/ web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Etkinliklerinden haberdar olmak için Outspeed Startup sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlginiz için şimdiden çok teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz…

Outspeed Startup Proje Ekibi

*Outspeed Startup Projesi, PMI Türkiye’nin yönetiminde ve PMI Slovenya, PMI Fransa ve PMI Bulgaristan işbirliğiyle yürütülen, AB tarafından fonlanan ve Ankara Kalkınma Ajansı’nın iştirakçi olarak desteklediği bir projedir. Amacımız, proje yönetimi araç ve tekniklerini, özellikle çevik ve yalın yaklaşımları kullanarak Startupların temel yapılarını, organizasyonunu ve yönetimini güçlendirmektir.