[vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4456″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]İŞ FİKRİNLE FARK YARAT !

Ticaret Kuluçka Merkezi ​​özel sektörün önde gelen şirketleri ile işbirliklerine devam ediyor. Yeni dönemde Vakıf Katılım ile işbirliği yaparak finansal teknoloji alanında sektörün inovasyonla gelişmesine ve büyümesine katkı sağlamak üzere yeni bir program hazırlayarak yola çıkıldı.

Ticaret Kuluçka-Vakıf Katılım Bankası Girişimcilik Programında finansal teknoloji alanında iş fikrine sahip girişimciler sekiz hafta boyunca var olan iş fikirlerini deneyimli mentorlar aracılığıyla geliştirecek ve yatırımcı karşısına çıkmaya hazırlanacaklar. Ayrıca programı bitiren girişimciler yapılan değerlendirmeler sonucunda toplam 60.000 TL para ödülüne de sahip olacaklar. Bunların yanı sıra girişimciler, Vakıf Katılım ve ortağı olan portföy şirketleri tarafından da yatırım alma fırsatını yakalayacaklar.

İş fikrinin yeni nesil teknolijileri kullanarak; Mobil Bankacılık Uygulamaları, Mobil Sigorta Uygulamaları, On-Line Müşteri Edinme Çözümleri, E-Devlet, E-İmza Entegrasyon Çözümleri, Data Warehouse Çözümleri, İnternet Şubesi Müşteri Deneyimi Çözümleri, Mobil Ödeme Çözümleri, Siber Güvenlik Çözümleri, Müşteri Veri Analizi (CRM) Çözümleri, Sigorta Ürünleri Satış Sonrası Destek Çözümleri, Yatırım Robotu Çözümleri, Z Kuşağı İçin Bankacılık, Sigorta Ve Yatırım Uygulamaları gibi alanlarda finans sektörüne yenilik katacağını düşünüyorsan hemen Ticaret Kuluçka-Vakıf Katılım Fintech Programına başvur!

[maxbutton id=”1″ url=”http://tto.ticaret.edu.tr/” text=”Hemen Başvur” ][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]