MENTOR WEBİNAR – STARTUPLAR İÇİN PROJE YÖNETİMİ

Degerli Tugim Mentorlarımız,

PMI Türkiye tarafından yürütülmekte olan Outspeed Startup projesinin  girişimcilik ekosistemindeki paydaşlara yönelik  online etkinlikleri devam etmektedir. Outspeed Startup Projesi, PMI Türkiye’nin yönetiminde ve PMI Slovenya, PMI Fransa ve PMI Bulgaristan işbirliğiyle yürütülen, AB tarafından fonlanan ve Ankara Kalkınma Ajansı’nın iştirakçi olarak desteklediği bir projedir. Amacı, proje yönetimi araç ve tekniklerini, özellikle çevik ve yalın yaklaşımları kullanarak Startupların temel yapılarını, organizasyonunu ve yönetimini güçlendirmektir.

22-26 Ekim 2020 tarihlerinde Startup’lar için Proje Yönetim Eğitim Kampları ;

28 Ekim 2020 tarihinde 14:00 – 17:00 Startup’lar için Proje Yönetimi Uygulama Kılavuzu Mentor Tanıtımı ve Fikir Alışverişi Etkinliği;

düzenleneceği paylaşımı PMI Üyesi Sn. Algın Erzozan tarafından yapılmış olup Tügim mentorlarımız  davet edilmiştir.

Mentorluk yolculuğumuzda Girişimler ile oluşturduğumuz yol haritasının sonuç odaklı olması için proje yönetiminin önemi çok kritik .Bu bakış açısı ile yola çıktığımızda Girişimlerin Proje yönetimini konusunda bilgi sahibi olması için Outspeed Startup Projesi kapsamında hazırlanmış “Proje Yönetimi Uygulama Klavuzu “ Etkinliklerine azami katılım sağlamayı amaçlıyoruz.

Sizlerden ricamız Mentorlar için düzenlenecek etkinliğe katılmanız ve Mentorluk yaptığınız tüm girişimler ile  Girişimcilere yönelik etkinlik bilgilendirmesini paylaşmanız şeklindedir.

Mentorlara yönelik hazırlanan webinar da  Startup’lar için Proje Yönetimi Uygulama Kılavuzu mentorlara tanıtılacak olup  görüşleriniz alınmak istenmektedir.

  • Mentor Webineri Kayıt Bağlantısı (28 Ekim 2020, Çarşamba 14:00 – 17:00):

https://www.eventbrite.com/e/outspeed-startup-mentor-seminars-project-management-for-startups-tickets-125381404155

Startup’lar için Proje Yönetim Eğitim Kampları ise mentor etkinliği öncesinde 22 ve 26  Ekim tarihlerinde düzenlenecektir.

Girişimciler için düzenlenecek etkinlik ile ilgili bilgiler aşağıda Ek:1yer almaktadır. Bu metni Girişimleriniz ile paylaşmanızı ve girişimlerinize katılmalarının önemini vurgulamanızı rica ediyorum.

Sevgilerimle,

Meltem Çora

Tüm Girişimci ve İş Mentorları Derneği Yönetim kurulu Başkanı